Jeg valgte oppvaskmaskinen basert på en anbefaling fra en venn. Jeg fokuserte også hovedsakelig på oppvaskmaskinen, som vil passe perfekt inn i det nye kjøkkenet, vil ha en fin og ren design og hovedsakelig som vil ha økonomisk drift takket være kategori A +++ (ny D). Som oppvaskmaskinen fra Electrolux-merket oppfylte til nummer én.
Siden jeg aldri hadde hatt oppvaskmaskin før, måtte jeg bli kjent. Å bli kjent med funksjonene og innstillingene til vaskeprogrammene var og er enkelt. Programmene er tilstrekkelige, det er totalt 8 og det er mulig å stille inn vasketemperaturen.
Det viktige er, hvordan vasker oppvaskmaskinen i det hele tatt? Jeg må si det veldig bra, jeg er også helt fornøyd med vasken, enten det er en veldig skitten og fettete oppvask eller bare en litt skitten plate. Det er mange retter i oppvaskmaskinen, så selv etter en større lunsj er det ikke noe problem at tallerkener, glass, bestikk eller gryter ikke passer i oppvaskmaskinen. Håndteringen av oppvasken er også problemfri takket være QuicLift-funksjonen.
Etter å ha fullført vaskeprogrammet, informerer oppvaskmaskinen meg om en statusindikator for vasken og har også en automatisk døråpning når du er ferdig, slik at oppvasken tørker bedre.
Uten vaskestatusindikatoren, vil man ofte ikke vite at vaskeprogrammet er fullført, takket være at støynivået til oppvaskmaskinen er maksimalt 42dB
Totalt sett er jeg fornøyd med oppvaskmaskinen, og jeg kan anbefale den til alle som leter etter en større oppvaskmaskin med et godt forhold mellom pris og utstyr.
Praktisk oppvask
Oversatt fra tsjekkisk
Automatisk oversatt av Google
Denne anmeldelsen er hentet fra et lignende produkt eller en annen nettside på annet språk
Var denne anmeldelsen nyttig?